Čistá práca ...

Upratovanie a čistenie

Vďaka viac ako 100 rokov skúseností v oblasti poskytovania profesionálnych upratovacích služieb je spoločnosť  REIWAG expertom v oblasti čistoty a hygieny. Pre zachovanie trvalo udžateľného príjemného pracovného prostredia ako aj hodnoty Vašej nehnuteľnosti je nevyhnutné profesionálne pravidelné upratovanie. V spolupráci  s Vami zostavíme koncept ušitý na mieru –zodpovedajúci Vašim individuálnym potrebám, rešpektujúci medzinárodné štandardy normy čistoty a zaručujúci transparentnosť a efektívne vynaloženie nákladov.

REIWAG SK s centrálou v Bratislave ponúka komplexné riešenia pre čistenie a upratovanie vnútorných aj vonkajších priestorov Vašej budovy. Je jedno či sa jedná o upratovanie kancelárskej budovy, obchodného centra, alebo sú vyžadované upratovacie služby pre priemyselnú halu, zdravotné stredisko či domov sociálnej starostlivosti –poznáme špecifiká a dokážeme ich profesionálne implementovať a prevádzkovať na dennej báze- pri dodržiavaní vysokej úrovne kvality za primeranú cenu.

Špecializované čistenie a upratovanie je vykonávané prostredníctvom špecialistov na uvedené činnosti –čistenie fasád, okien, tepovanie kobercov, leštenie kameňa –využívanie najmodernejších technológií v súhre s dlhoročnými skúsenosťami  zabezpečujú perfektný výsledok. V prípade Vašej požiadavky Vám radi zabezpečíme dodávky hygienického materiálu –od papierovej utierky až po vonný systém –za výhodných podmienok, vďaka spolupráci s významnými dodávateľmi.

Radi Vám vypracujeme nezáväznú ponuku –stačí ak nám pošlete základné kontaktné údaje na: office@reiwag.sk   

 

Sme odborníci v odbore. Dokonca aj na papieri... Kvalifikácie a priebežné školenie našich zamestnancov na všetkých úrovniach sú základom nášho úspechu. Len tak môžeme zaručiť, že výsledok spĺňa všetky požiadavky a predstavy zákazníka.

Hlavné výhody:

  • Optimálne výsledky prostredníctvom špičkových technológií a inovatívnych systémov
  • Koncept upratovania orientovaný na výsledky chráni Vaše prevádzkové náklady aj životné prostredie
  • Prvotriedna kvalita v dôsledku aplikácie overeného managementu kvality
  • Prevádzková dostupnosť v ktorúkoľvek hodinu v ktorýkoľvek deň - 24/7/365