Vedenie spoločnosti

KR Viktor Wagner
Riaditeľ spoločnosti

wagner@reiwag.at

+43 (0) 1 - 523 93 00 DW-104

Thomas Dittrich
Riaditeľ spoločnosti

dittrich@reiwag.at

+43 (0) 1 - 523 93 00 DW-101

Kai-Uwe Böhrnsen
Prevádzkový riaditeľ / Riaditeľ spoločnosti Reiwag Rail Services

boehrnsen@reiwag.at

+43 (0) 1 - 523 93 00 DW-120

Operatívny manažment

Paul Topeiner
Regionálny riaditeľ

topeiner@reiwag.at

+43 (0) 699 - 15104140

Mag. Thomas Reif
Division Manager South-West

reif@reiwag.at

+43 (0)699 - 15104156

Predaj

Alexander Fischer, BA
Head of Sales

fischer@reiwag.at

+43 (0) 1 - 523 93 00 DW-223

Gerhard Buschina
Predaj

Buschina@reiwag.at

+43 (0) 1 - 523 93 00 DW-222

Thomas Ellmaier
Plánovanie a kalkulácie

ellmaier@reiwag.at

+43 (0) 1 - 523 93 00 DW-450